Menu
Your Cart

Hakkımızda


Hakkımızda 

Eğitim Öğrenim Hayatınızın her noktasında destek oluyoruz. İster bir Ebeveyn olun, ister Okul sahibi, ister Firma sahibi herkes için üretiyor, herkes için çabalıyoruz. 

Misyonumuz ; 

“Bir çocuk gelişirse dünya gelişir”

Vizyonumuz ;

“Bir çocuk değişirse dünya değişir”

Okul ve Okul“Bir çocuk değişirse dünya değişir” vizyonuyla harekete geçen, şirketler, okullar, belediyeler ve aileler için, atölyeler, yayınlar, projeler ve eğitim çözümleri üreten, eğlenceli ve akademik kazanımlı eğitim ve gelişim materyalleri tasarlayıp üreten ve satan e-ticaret platformudur.


 

Neden ! Okul ve Okul Eğlen Öğren Keşfet Atölye Kitleri - Setleri  ;

Okul ve Okul, hevesli ve yaratıcı ‘yaşam boyu’ öğrenenlerin özelliklerini besleyerek, küçük çocukları hızla değişen ve öngörülemeyen bir Dünya’da yaşama hazırlayan erken öğrenim eğitimine bir yaklaşım geliştirmek için bir vizyonla başladı.    Türkiye’deki ve Dünya’daki çocukların tüm potansiyellerini gerçekleştirme zamanı ! Okul ve Okul ‘u deneyimleme zamanı !

 

Neden ! Okul ve Okul Eğitim Öğretim Materyalleri ;

İhtiyaç olan tüm Eğitim Öğretim yayınlarında ve materyallerinde, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okullara ve yöneticilerine ilk elden çözümler götürüyoruz.

OKUL ve OKUL, yenilikçi, çevreye duyarlı, kaliteli, dinamik ve öğrenci merkezli içerikler üretmektedir.

Eğitim sektöründe deneyimini çağdaş, bilimsel ve özgün içerikler ilkesine sadık kalan akademisyenlerimizin en deneyimlisi yaklaşık 50 yıldır ülkemizin öğrencilerini geleceğe hazırlamıştır ve ekibimizdeki eğitimci yazarlarımızın kitapları bulunmaktadır.


Neka Tekstil İnşaat ve Gıda Tic. Ltd. Şti. Kuruluşudur.


Çerez Kullanımı
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.