Menu
Your Cart

Okul Gezisi ve Organizasyon

OKUL GEZİLERİ VE ORGANİZASYONLAR REZERVASYON GEREKTİRMEKTEDİR.

1 ) Yazar Çocuk Buluşması ''Yazar ile Çocuklar Söyleşi ve İmza Günü'' Anaokul - İlkokul - Ortaokul sınıf düzeyleri için uygundur Arayın Programın İçeriğini Birlikte Oluşturalım.

2 ) Müze Gezi Organizasyonu  Hem Eğlence Hem Öğrence Hem de OKULveOKUL atölye etkinliği içinde harika bir müze gezisi için ne dersiniz? Anaokul - İlkokul - Ortaokul sınıf düzeyleri için uygundur Arayın Programın İçeriğini Birlikte Oluşturalım.

3 ) At Binicilik Çiftlik Gezi Organizasyonu  Doğada harika bir gün yaşamak için at binicilik tesislerimizde atlarımızla yakınlaşan çocuklar doğada eğlenceli bir geziyle gelişimine katkı sağlayacak. bu gezi içerisinde bir çok atölye etkinlik faaliyetleri de veren OKULveOKUL atölyelerini doğada yaşayacaksınız. Anaokul - İlkokul - Ortaokul - Lise sınıf düzeyleri için uygundur Arayın Programın İçeriğini Birlikte Oluşturalım.

4 ) Bireysel Doğum Günü Parti Atölyelerimiz   Bireysel olarak çocuklarınıza yaptığınız doğum günü etkinliklerinize biz renk katmaya gelirken eğlence ve öğrence dolu geliyoruz, tüm materyelleri biz getirip uzman eğitimcilerimiz ile çocuklarda yeni nesil etkileşimli atölyeler ve sunumlarla akılda kalıp unutulmayacak iz bırakıyoruz. Anaokul - İlkokul - Ortaokul sınıf düzeyleri için uygundur Arayın Programın İçeriğini Birlikte Oluşturalım.

Bireysel Aileler, Okullarımız ve Kurumsal Firma Markalarımız Toplu Alımlar İçin Lütfen İletişime Geçiniz ; Tel: 0535 466 58 80  l  Instagram Takip ve Dm: @okulveokulcom l E-mail: info@okulveokul.com Web Mesaj: https://www.okulveokul.com/index.php?route=information/contact 


3-12 Yaş Sihirli Meyveler Çikolatalı Elma Atölyesi 3-12 Yaş Sihirli Meyveler Çikolatalı Elma Atölyesi
Pre-Order
Marka: Sihirli Meyveler Model: 3-12-yas-elma-sekeri-atolyesi
      En Tatlı Lezzetli Çocuklar için Eğlenceli Mutfak Sanatı Atölyesi         www.SihirliMeyveler.com  @sihirlimeyveler_magicfruits Türkiye'nin En Kaliteli Mutfak Sanatı Atölyesi Girişimidir. www.OKULveOKUL.com bünyesinde kurumsal bir markadır.FİKRİ..
300,00 TL
At Binicilik Çiftlik Gezisi İstanbul At Binicilik Çiftlik Gezisi İstanbul
Yeni Pre-Order
Marka: OKULveOKUL Model: at-binicilik-ciftlik-gezisi-istanbul
"Çocuklar Atlarla Yakınlaşıyor"At Çiftliklerimiz İSTANBUL Avrupa Yakasındadır. GEZİLER İSTANBUL İÇİN GEÇERLİDİR•Anaokul - İlköğretim - Ortaöğretim - Lise OkullarımızaOKULveOKUL.com ile profesyonel okul gezileri için hazır mısınız?Çiftlikte Çocuklarımız Neler Yaşayacak?...Sizleri ziyaret ederek ..
150,00 TL
Yasemin Aykol Yazar İle Çocuk Buluşması Kitap İmza Günü Atölyesi Yasemin Aykol Yazar İle Çocuk Buluşması Kitap İmza Günü Atölyesi
Yeni Pre-Order
Marka: OKULveOKUL Model: yazar-yasemin-aykol-cocuk-bulusmasi-kitap-imza-gunu-atolyesi
"Yazar ve Çocuk Buluşması""Söyleşi Kitap İmza Günü Atölye Etkinlikleri"•Anaokul - İlköğretim - Ortaöğretim Okullarımızda, •Belediye Etkinlikleri, •Avm Etkinlikleri,•Aile Etkinlikleri, •Kurumsal Firma Etkinlikleri, Çocuğun olduğu her yerde varız, okumanın engeli olmaz, okumayı sev..
150,00 TL
3-14 Yaş Doğum Günü Atölyesi 3-14 Yaş Doğum Günü Atölyesi
Pre-Order
Marka: Sihirli Meyveler Model: 3-14-yas-dogum-gunu-atolyesi
      DOĞUM GÜNLERİNİZDE YENİ NESİL ATÖLYE ÇALIŞMASINA HAZIR MISINIZ?       @sihirlimeyveler_magicfruits - @okulveokulcom ile hayat bulan Atölye Etkinliklerimiz Çok Eğlencelidir.           REZERVASYON ZORUNLUDUR HANGİ İL..
350,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.