Menu
Your Cart

Beceri Atölyeleri

Çocuklarımız İçin Dokunarak Eğlenerek Öğrenebilecekleri Atölyeler Kurguluyoruz ‘’Öğrenmenin Oyun Hali Kitleri ve Setleri‘’ ni Keşfeden Sorgulayan Üreten Nesillerimiz İçin     OYNA EĞLEN      YAP ÖĞREN   Atölye Setleri Üretiyoruz.

www.OkulveOkul.com 'da Satılan ''ATÖLYE SETLERİ'' Akademisyenlerimiz Tarafından Çocuklarımızın Birçok Kazanım Elde Etmeleri İçin Kurgulanmaktadır.  Setler OKULveOKUL 'un Kendi Atölye Üretim Fabrikasında Üretilerek Sizlere Ulaşması Sağlanmakta. Çocukların Gelişimini ve Eğitimini Destekleyecek Kaliteli Ürün Üreticileri İle de İşbirliklerimiz Olabilmektedir.

  1. Kendiniz Yapın İster EVDE İster OKULDA  atölye etkinliğinizi kendiniz yapmak için istediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz. Ailecek Kaliteli Vakit Geçirin.
  2. Bizimle Yapın PROFESYONEL EKİP ile YERİNİZE GELELİM , İstanbul içi veya diğer illere uygulamalı etkinlikler için iletişime geçiniz.
  3. Doğum Günleri Atölyeleri de Düzenliyoruz.

Mutfak Sanatı Atölyeleri l Sanat l Bilim l Stem l Uzay l Arkeoloji l Kodlama l Gems l Montessori l Ahaşap l Çömlek l Seramik l Uçurtma l Mandala l Ebru Sanatı l Duyu l Duygu l Bahçecilik Tohum Ekimi l Oyuncak l Akıl Zeka ve Denge Oyuncakları l Kitap Kumbara Etkinlikleri 

  • OKULveOKUL.com olarak ürettiğimiz ahşap, bez kumaş, seramik, çömlek, gibi atölye setlerinin tamamı kumaş boyası - camboyası-  akrilik boya ile boyanabilir.
  • @sihirlimeyveler_magicfruits ve @pointchocolatecoffee Mutfak Akademisi atölyelerimizde kullanılan tüm ürünler doğal organik 1.sınıf kalitede ürünlerdir. Bu markalarımız da grup şirket bünyemizdedir. Handmade Chocolate - Roastery Coffee üretmekteyiz ve sitemizde satılmaktadır. Okullarımıza Özel Kurumsal İndirim Uygulanmaktadır.
  • Ambalaj kutulama paketleme malzemelerimiz insan sağlığı hassasiyetimizden dolayı onaylı malzemelerden üretilerek paketleme yapılmakta ve sizlere ulaşmaktadır.

  • Okullarımıza, Kurumsal Firmalara, Belediyelere ve Bireysel Olarak Alıcılara TOPLU ALIMLARDA ATÖLYE SETLERİ ÜZERİNE LAZERLE BASKI - LOGO - SLOGAN yazılarak akılda kalıcı olmanızı sağlıyoruz.
  • Çikolata Kaplı Elmalarda da Toplu Logolu Üretilmektedir.
  • Atölyelerimizin Tümü İçin Uygulanabilir Alanları : Okullar, Belediyeler, Avm ler, Festivaller, Şenlikler, Çocuk Bayramları, Düğünler, Doğum Günü Partileri, Parti Evleri, Çocuk Eğlence Aktivite Merkezleri, gibi AÇIK-KAPALI pek çok alanda atölyeler profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır.

Okullarımız Kurumsal Firmalar Toplu Alımlar ve Atölyeler  İçin Lütfen İletişime Geçiniz ; Tel: 0535 466 58 80  l  Instagram Takip ve Dm: @okulveokulcom l E-mail: info@okulveokul.com Web Mesaj: https://www.okulveokul.com/index.php?route=information/contact 

Çerez Kullanımı
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.